Про компанію

Kompania "Galeria szkło i porcelana" specjalizuje się na hurtowej sprzedaży naczynia ze szkła, porcelany, ceramiki i plastіku. Za dziesięć lat naszej działalności dosięgliśmy znacznych wyników, które pozwoliły nam zostać jednym z liderów ukraińskiego rynku szklanego naczynia.

Pod własną handlową marką "Galeria szkło i porcelana", opracowujemy i wyrabiamy jaskrawe efektowne dekole - obrazy, co nanoszą się na naczynie, i oryginalne designerskie opakowania dla wyrobów.

Naczynie hurtem od naszej kompanii

Kompania "Galeria szkło i porcelana" pewnie zajęła swoje miejsce na rynku sprzedaży szklanego naczynia. Jesteśmy regionalnymi przedstawicielami wielu kompanii, co wyrabia jakościowe szklane naczynie. Nasze przedstawicielstwa efektywnie pracują we wszystkich regionach Ukrainy. Teraz naszym celem jest zajęcie pozycji na rynku europejskim.

Głównym rodzajem naszej działalności jest sprzedaż naczynia hurtem. Naczynie, które proponujemy klientom, charakteryzuje się współczesnym oryginalnym designem, wysoką jakością i ma wszystkie odpowiednie certyfikaty. Staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni, rozwiązując ich potrzeby w jakościowym naczyniu.

Ze względu na delikatność naszej produkcji, zabezpieczamy odpowiednie opakowanie towarów, przeprowadzamy zamianę pobitego i wybrakowanego naczynia, za zgłoszeniem nabywców przeprowadzamy wyrabianie naklejek i marek na produkcję, nanosimy logotypy, przeprowadzamy dekorowanie wyrobów.

Wśród naszych klientów jest hurtowe i detaliczne kompanie, restauracje, handlowe centra, supermarkety, zakłady żywienia publicznego. Odpowiedzialnie odnosimy się do każdego zamówienia, proponujemy nabywcom naszej produkcji najlepsze ceny, giętki system rabatów, dostawę w odpowiednim czasie.

Za dziesięciolecie pracy na hurtowym rynku sprzedaży naczynia wywalczyliśmy reputację odpowiedzialnych i pewnych partnerów. Ilość naszych klientów stale rośnie, a nam udaje się znaleźć rozwiązanie na wszystkie ich potrzeby.

Jeśli odwiedziliście nasz internet-sklep w poszukiwaniu pewnego partnera, to nie pomyliliście się z adresem! Proponujemy kupić jakościowe naczynie za korzystną ceną!

Dołączajcie się do naszej kompanii! Zapraszamy do obopólnie korzystnej współpracy!

 
 

Контакти

Naczynie hurtem
(основний офіс)

49006, Україна, Дніпропетровська, Dnipropietrowsk, pr. Puszkina, будинок 49
  • +38 (067) 639 06 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create