Kubki herbaciane hurtem

 
Wydaje się, że naczynie – to drobiazgi, lecz, przede wszystkim, od niego zależy wnętrze kuchni i nie tylko. Właśnie ono czyni design waszego domu jaskrawym i niepowtarzalnym.
Najlepszą decyzją dla kuchni – to kupno nowych kubków herbacianych, które zmuszą całą waszą rodzinę zebrać się w przytulnej domowej atmosferze i rozkoszować smaczną herbatą w pięknych kubkach. Teraz piękne i jakościowe kubki można kupić w naszym sklepie kompanii „Galeria szkło i porcelana”.
Ładne naczynie poprawi humor całej rodzinie, dla tego bardzo ważnym jest wybrać naczynie, które wszystkim spodoba się. Życzymy wybrać właśnie takie kubki, które łączą Was za kubkiem z herbatą i czynią Waszą rodzinę jeszcze mocniejszą i towarzyszącą. Sukcesów w kupnie.
 

Filtr

Pokazać z ceną
od

Kontakty

Naczynie hurtem
(główne biuro)

49006, Ukraina, Dniepropietrowsk, Dnipropietrowsk, pr. Puszkina, dom 49
  • +38 (067) 639 06 14 ваXX

Pytania i odpowiedzi

Czy długo się trzyma rysunek na naczyniu szklanym?

maja 20, 2016 4:52 p.m. odpowiedzi: 1

Rysunek na naczyniu szklanym, jakie realizuje naszą kompaniia naniesiony ze stosowaniem współczesnej tehnologіi dekolowania. Farba bardzo mocno się trzyma…

 
 

Czy można zamówić u was szklane filiżanki z logotypem naszej kompanii?

maja 20, 2016 4:49 p.m. odpowiedzi: 1

Oczywiście, u nas można zamówić szklane filiżanki z dowolnym rysunkiem czy logotypem. Nanosimy na naczynie ze szkła (szklanki, filiżanki, kubki dla piwa…

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create