Podarunkowe salaterki hurtem

 
Smacznie jeść lubimy wszyscy. Większość kobiet musi codziennie gotować jedzenie, wymyślając wytworne potrawy, które i ucieszą, i zdziwią swoim smakiem. A co zdolne przekształcić codzienne przygotowanie w święto – to jakościowe, piękne i ekologiczno czyste naczynie.
Proponujemy zestaw salaterek z różnym dekorowaniem. On składa się z trzech przedmiotów - jednej salaterki ze średnicą 160 mm i dwóch - po 110 mm. W naszym sklepie znajdziecie naczynie na dowolny gust, przy czym aktualną dla każdego święta. Przecież niezawodne naczynie ze szkła ubiorą dowolny stół swoim designem i różnobarwnymi kolorami.
Sałaty, przygotowane w takich zestawach salaterek od kompanii „Galeria szkło i porcelana” przynoszą zadowolenie i niepowtarzalny smak, ponieważ produkcja naszej firmy różni się od innych jakością i praktycznością. Naczynie ze szkła wytrzymane w jednym designie i barwnej decyzji – to zawsze stylowo i pięknie.
 

Filtr

Pokazać z ceną
od

Kontakty

Naczynie hurtem
(główne biuro)

49006, Ukraina, Dniepropietrowsk, Dnipropietrowsk, pr. Puszkina, dom 49
  • +38 (067) 639 06 14 ваXX

Pytania i odpowiedzi

Czy długo się trzyma rysunek na naczyniu szklanym?

maja 20, 2016 4:52 p.m. odpowiedzi: 1

Rysunek na naczyniu szklanym, jakie realizuje naszą kompaniia naniesiony ze stosowaniem współczesnej tehnologіi dekolowania. Farba bardzo mocno się trzyma…

 
 

Czy można zamówić u was szklane filiżanki z logotypem naszej kompanii?

maja 20, 2016 4:49 p.m. odpowiedzi: 1

Oczywiście, u nas można zamówić szklane filiżanki z dowolnym rysunkiem czy logotypem. Nanosimy na naczynie ze szkła (szklanki, filiżanki, kubki dla piwa…

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create