Kubki dla herbaty hurtem

 
Jeżeli chcecie coś ważne zawiadomić, zróbcie to za kubkiem z herbatą, a kubki dla herbaty od kompanii „Galeria szkło i porcelana” pomogą zrobić wydarzenie bardziej oryginalnym i świątecznym.
Jedną z przewag naczynia kompanii „Galeria szkło i porcelana” - to jej możliwość stwarzać święto w zwyczajny dzień. Ona lekka, piękna, ozdobna. Stół, który ma takie naczynie, stwarza wrażenie uroczystości i święta. On zawsze wygląda oryginalnie i wytwórnie.
Dzięki wszystkim swoim jakościom takie naczynie ze szkła świetnie pasuje jak dla restauracji, tak i dla domu. Piękne, praktyczne, jaskrawe, bezpieczne, a co jeszcze trzeba? Życzymy Wam wybrać jakościowe kubki dla przyjemnego picia herbaty. Teraz picie będzie jeszcze smaczniejsze, niż wcześniej.
 

Filtr

Pokazać z ceną
od

Kontakty

Naczynie hurtem
(główne biuro)

49006, Ukraina, Dniepropietrowsk, Dnipropietrowsk, pr. Puszkina, dom 49
  • +38 (067) 639 06 14 ваXX

Pytania i odpowiedzi

Czy długo się trzyma rysunek na naczyniu szklanym?

maja 20, 2016 4:52 p.m. odpowiedzi: 1

Rysunek na naczyniu szklanym, jakie realizuje naszą kompaniia naniesiony ze stosowaniem współczesnej tehnologіi dekolowania. Farba bardzo mocno się trzyma…

 
 

Czy można zamówić u was szklane filiżanki z logotypem naszej kompanii?

maja 20, 2016 4:49 p.m. odpowiedzi: 1

Oczywiście, u nas można zamówić szklane filiżanki z dowolnym rysunkiem czy logotypem. Nanosimy na naczynie ze szkła (szklanki, filiżanki, kubki dla piwa…

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create